SİLME - font için
NATURA EXCLUSIVE Mobilya Renklendirici
26 Mart 2015

Herkim Becker Acroma işbirliğinin bir ürünü olan Natura Exclusive, çam ve ladin yüzeyler için ideal bir renklendiricidir. Çevre dostu olan su bazlı Natura Exclusive ahşabın karakteristik özelliğini koruyarak, doğal bir görünüm sağlar. 1kg’dan başlayarak istediğiniz miktardaki tüm siparişler üretim bölümümüz tarafından yerine getirilir.

 

Özellikleri


Natura Exclusive çam ve ladin yüzeyler için özel olarak geliştirilmiş olan bir ahşap renklendiricidir. Diğer renklendiricilerden farklı olarak ‘pozitif renklendirme’ özelliği sayesinde uygulama ardından ahşabın koyu bölgeleri (damarlar ve halkalar) koyu, açık bölgeleri ise açık kalır. Güzel ve etkileyici bir görünüm için hem hesaplı hem de uygulaması kolay olan bir üründür.

 

Uygulama Alanları


İç mekanlarda kullanılacak çam ve ladin gibi yüzeyler üzerinde uygulanabilir.

 

Uygulama Şekli


En iyi sonucu elde etmek için Natura Exclusive’in tabanca ile uygulanması önerilmektedir. Uygulamadan önce çok iyi bir şekilde karıştırılmalıdır. Uygulama miktarı istenilen etkiye göre değişkendir. Yüksek miktarda uygulanırsa ağacın damarları daha fazla ortaya çıkar. Pozitif renklendirme genellikle 15-20 dakika kadar yaş yüzeyin bekletilmesiyle elde edilir. Renklendirici daha sonra kurumaya bırakılır. Su bazlı verniğin içine az miktarda katılarak da verniğin renklendirilmesi sağlanabilir.


Copyright © 2015   •   HERKİM   •   Tüm Hakları Saklıdır