SİLME - font için
Yukarı
25 Ocak 2018
Dermoster Model ve Kalıp Hazırlama Videoları Yayında
Dermoster Model ve Kalıp Hazırlama Videoları Yayında
devamı » 
27 Mart 2015
Deckler İçin Koruyucu Malzeme
Deckler İçin Koruyucu Malzeme
devamı » 
27 Mart 2015
Mobilya Grubumuzda 2 Yeni Ürün Daha
Mobilya Grubumuzda 2 Yeni Ürün Daha
devamı » 
27 Mart 2015
Herkon 6288PA İzoftalik Ürünümüz
Herkon 6288PA İzoftalik Ürünümüz
devamı » 
27 Mart 2015
Hersel Astar Renk Değişimi
Hersel Astar Renk Değişimi
devamı » 
06 Şubat 2015
Hersel Selülozik Astar Renk Değişimi
Hersel Selülozik Astar Renk Değişimi
devamı » 
Aşağı
Hakkımızda

HERKİM POLİMER 

Boyada Kalite, Hizmette Önder...

HERKİM POLİMER KİMYA SANAYİ ve TİCARET A.Ş., 1981 yılında Türkiye’nin önemli bir liman kenti ve endüstri merkezlerinden biri olan İzmir’de "Boyada Kalite, Hizmette Önder" sloganı ile kurulmuştur. 1987 yılından bu yana Türkiye’nin sayılı sanayi bölgeleri arasında yer alan Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet göstermektedir.

Amacımız...

Amacı, ürünleri ile kaliteyi Türk boya endüstrisine tanıtmak olan HERKİM, sunduğu etkin ve hızlı teknik hizmet ile müşterilerine sadece anlık değil uzun dönemli çözümler getirmekte, müşteri tatmini ve memnuniyeti anlayışından hiç bir zaman ödün vermemektedir.

İsteğimiz...

İsteğimiz gerek yüzey hazırlama, gerekse boyama konusunda tüm kullanıcıları aydınlatmak, teknik konularda geniş imkanlarımızla yardımcı olarak bilinçli bir tüketici kitlesi oluşturmaktır.

Ürün Yelpazemiz...

Başlıca faaliyet alanı Boya ve Poliester üretimi olan HERKİM, tailor made ürünleri ile özel istekleri olan müşterilerine de cevap vermektedir. 

BOYA GRUBU ÜRÜNLERİMİZ

  • Mobilya Boya, Renklendirici ve Vernikleri
  • Ahşap Koruyucular
  • Özel Boyalar

   Yangın Geciktirici Vernikler, Metalux Boyalar, Sedef İnci vb

  • Sanayi Boyaları

    Fırın,  Endüstriyel, HSL

  • Antikorozif Boyalar

    Epoksi Boyalar, Poliüretan ve Sentetik Boyalar

  • İnşaat Boyaları

POLİESTER GRUBU ÜRÜNLERİMİZ

  • Doymamış (Unsaturated) Poliester Reçine

     Jelkot
     Poliester Renk Pastaları
     Poliester Yardımcı Malzemeleri

  • Alkid Reçine

Kapasitemiz...

Yıllık 12.000 ton boya, 4.800 ton reçine üretim kapasitesine sahip olan HERKİM, kendisinin sahip olduğu 15.560 metrekare içinde yer alan 5.500 metrekarelik kapalı alanda çalışmalarını sürdürmektedir. Sanayicilere direkt pazarlama faaliyetlerinin yanı sıra, yaygın bayi ağı ile nihai tüketiciye seslenmekte, son teknolojiye sahip geniş AR-GE birimi sayesinde de müşteri ihtiyaçlarına uygun ürünler geliştirmektedir.

İşbirliklerimiz...

► GM Mega S.p.A - İTALYA 
1996 yılında GM Mega ile yapılan işbirliği neticesinde HERKİM ağırlıklı antikorozif (gemi, konteyner vb.) boyaları olmak üzere sadece bu alanda yılda yaklaşık 1 milyon USD ihracat hacmi  ile çalışmaktadır.

► Sherwin-Williams - A.B.D.
1999 yılında İsveç merkezli tüm dünyada üretim tesisleri bulunan Becker Acroma ile işbirliği yapılarak özellikle mobilya boyaları, koruyucular ve renklendiricileri  alanında Avrupa’nın en seçkin ürünleri Türkiye ve Orta Doğu ülkeleri için üretim ve dağıtımı HERKİM'de yapılmaya başlanmıştır.
2010 yılında Amerika merkezli Sherwin-Williams’ın Becker Acroma’yı satın alması ile daha da güçlenen ürün grubuyla hizmete devam eden  HERKİM, Sherwin-Williams’ın dünyada 109 ülkede faaliyet göstermesinin tecrübelerini Türk kullanıcısı ile buluşturmaktadır.

İhracatlarımz...

Yurt dışında Güney Afrika, Hindistan, Makedonya, İtalya, Sudan, Kazakistan, İran, KKTC ve Suudi Arabistan başta olmak üzere çeşitli ülkelere ihracatlarını sürdüren HERKİM, profesyonel çalışma anlayışıyla bugün olduğu gibi gelecekte de başarılarını sürdürecektir. 


Copyright © 2015   •   HERKİM   •   Tüm Hakları Saklıdır